I. Otrzymałem paczkę, jednak chciałbym zwrócić jeden przedmiot czy jest to możliwe?

1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru masz prawo do jego zwrotu, bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

2. Oświadczenie powinno być złożone na piśmie i wysłane na adres: MICHAŁ MATYJASZEWSKI; ul. Sarmacka 1a/37, 02-972 Warszawa lub w formie poczty elektronicznej: hello@loonybin.eu

3. Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy klient ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Pieniądze zwracane są w ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych od otrzymania zwracanego towaru.

4. Zwracany towar powinien zostać spakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

5. Paczkę należy odesłać na adres (koniecznie przesyłką rejestrowaną):

MICHAŁ MATYJASZEWSKI

ul. Sarmacka 1a/37

02-972 Warszawa

6. Po otrzymaniu paczki w ciągu 14 dni zostanie wykonany zwrot pieniędzy za przedmiot na podane konto.