LOONY BIN to przestrzeń, w której mieszczą się wszystkie nasze zainteresowania i pomysły.

 O SKLEPIE

LOONY BIN  „HOME & KIDS DECORATIONS”

jest to magiczne miejsce z nowoczesnymi dekoracjami ściennymi – wyłącznie AUTORSKIMI – naklejkami ściennymi i plakatami, głównie dla dzieci.

Najwięcej radości sprawia nam projektowanie dla dzieci – to dla nich głównie projektujemy. Chcemy, aby ich świat był jeszcze bardziej weselszy i kolorowy. Inspirujemy się Skandynawią i kolorowym światem dzieci.

Studio LOONY BIN mieści się na warszawskim Wilanowie, to tutaj powstają wszystkie projekty i produkty.

Nasze produkty zdobią ściany mieszkań w Polsce i za granicą m.in. w Australii, Kanadzie, USA, Islandii, Danii, Belgii, Niemczech, Brunei (Azja) itp.

O BLOGU / CO TU ZNAJDZIESZ?

Przede wszystkim chcemy, żebyś zaglądając tutaj miała poczucie, że zawsze znajdziesz coś ciekawego. Chcemy tworzyć miejsce dla kobiet, które myślą o założeniu swojego biznesu i potrzebują wsparcia od strony graficznej. Oprócz sklepu, który odgrywa tutaj główną rolę znajdziesz wiele inspiracji wnętrzarskich, zarówno wnętrza dla dorosłych jak i dla dzieci, garść przydatnych informacji związanych z projektowaniem graficznym, a wszystko opatrzone naszymi ilustracjami i fajnymi zdjęciami. Na deser w dziale DO DRUKU zostawimy coś do wydrukowania.

Jeśli chcesz mnie bliżej poznać, to zapraszam do czytania postów lifestylowych. Co lubię? slowlife, lifestyle, piękne wnętrza i grafikę.

Blog jest w całości prowadzony przez Kasię „Zapraszam Cię do mojego świata. Czuj się jak u siebie :)”.