LOONY BIN to przestrzeń, w której mieszczą się wszystkie nasze zainteresowania i pomysły.  Jesteśmy artystycznym małżeństwem: fotografem oraz grafikiem i ilustratorem – Kasia i Michał Matyjaszewscy. Ilustrujemy książeczki dla dzieci i artykuły dla dorosłych, projektujemy logo, wizytówki, ulotki, banery na strony itp. Poza tym robimy dużo projektów elementów dekoracji wnętrz, przede wszystkim naklejki na ścianę, plakaty i ilustracje, już niedługo dołączy również do sklepu nasza autorska kolekcja produktów ze szkła 🙂 Inspirujemy się Skandynawią i dziećmi, dlatego dużo u nas czerni i bieli, ale również potrafimy zaskoczyć kolorami 🙂

Skupiamy swoją działalność na współpracy głównie z kobietami. Naszymi klientkami stały się przedsiębiorcze i kreatywne kobiety, które też często są młodymi mamami. To dla nich najchętniej projektujemy wizerunki ich marek czy blogów.

Poza tym prowadzimy własny sklep internetowy LOONY BIN – HOME & KIDS DECORATIONS – magiczne miejsce z nowoczesnymi dekoracjami ściennymi – wyłącznie AUTORSKIMI – naklejkami ściennymi, plakatami, ilustracjami.

O BLOGU / CO TU ZNAJDZIESZ?

Przede wszystkim chcemy, żebyś zaglądając tutaj miała poczucie, że zawsze znajdziesz coś ciekawego. Chcemy tworzyć miejsce dla kobiet, które myślą o założeniu swojego biznesu i potrzebują wsparcia od strony graficznej. Oprócz sklepu, który odgrywa tutaj główną rolę znajdziesz wiele inspiracji wnętrzarskich, zarówno wnętrza dla dorosłych jak i dla dzieci, garść przydatnych informacji związanych z projektowaniem graficznym, a wszystko opatrzone naszymi ilustracjami i fajnymi zdjęciami. Na deser w dziale DO DRUKU zostawimy coś do wydrukowania.

Blog jest w całości prowadzony przez Kasię „Zapraszam Cię do mojego świata. Czuj się jak u siebie :)”.

O SKLEPIE

LOONY BIN | creative studio, „HOME & KIDS DECORATIONS”

jest to magiczne miejsce z nowoczesnymi dekoracjami ściennymi – wyłącznie AUTORSKIMI – naklejkami ściennymi, plakatami, ilustracjami.

Najwięcej radości sprawia nam projektowanie dla dzieci – to dla nich głównie projektujemy. Chcemy, aby ich świat był jeszcze bardziej weselszy i kolorowy. Inspirujemy się Skandynawią i kolorowym światem dzieci.

Studio LOONY BIN mieści się na warszawskim Wilanowie, to tutaj powstają wszystkie projekty i produkty.

Nasze produkty zdobią ściany mieszkań w Polsce i za granicą m.in. w Australii, Kanadzie, USA, Islandii, Danii, Belgii, Niemczech, Brunei (Azja) itp.

 

Coraz bliżej święta .... Zamknij