O NAS

LOONY BIN to przestrzeń, w której mieszczą się wszystkie moje zainteresowania i pomysły. Nazywam się Kasia Matyjaszewska jestem grafikiem, ilustratorem, freelancerką, mamą, żoną, miłośniczką zwierząt, „na swoim” od 2012 roku. Ilustruję książeczki dla dzieci i artykuły dla dorosłych, ostatnio bardzo lubię robić portrety na zamówienie, projektuję logo, wizytówki, ulotki, banery na strony itp. Poza tym robię dużo projektów elementów dekoracji wnętrz, przede wszystkim naklejki na ścianę, plakaty i ilustracje, już niedługo dołączy również do sklepu moja autorska kolekcja produktów ze szkła 🙂 Inspiruję się Skandynawią i dziećmi, dlatego dużo u mnie czerni i bieli, ale również potrafię zaskoczyć kolorami 🙂

Skupiam swoją działalność na współpracy głównie z kobietami. Moimi klientkami stały się przedsiębiorcze i kreatywne kobiety, które też często są młodymi mamami. To dla nich najchętniej projektuję wizerunki ich marek czy blogów.

Poza tym prowadzę własny sklep internetowy LOONY BIN – HOME & KIDS DECORATIONS – magiczne miejsce z nowoczesnymi dekoracjami ściennymi – wyłącznie AUTORSKIMI – naklejkami ściennymi, plakatami, ilustracjami. Już niedługo sklep rozszerzy swoją działalność i będą w nim dostępne najrozmaitsze produkty dekoracji wnętrz dla dzieci jak i dorosłych głównie od polskich projektantów (w skandynawskim stylu).

PRYWATNIE:

uwielbiam sztukę przełomu XIX / XX wieku (głównie malarstwo francuskie, zwłaszcza Toulousa-Lautrecka :), magazyny o modzie i designie. Lubię podróżować, jeździć na rowerze, biegać, interesuję się designem i dekoracją wnętrz. Inspiruję się Skandynawią, co można dostrzec w moim mieszkaniu, blogu i sklepie, gdzie produkty projektowane są głównie w tym stylu. Jestem mamą 2,5 letniego Alexandra i właścicielką szalonego psiaka Lusi.

Jeśli chcecie mnie bliżej poznać zapraszam na bloga i Instagrama 🙂

O BLOGU / CO TU ZNAJDZIESZ?

Przede wszystkim chcę, żebyś zaglądając tutaj miała poczucie, że zawsze znajdziesz coś ciekawego. Chcę tworzyć miejsce dla kobiet, które myślą o założeniu swojego biznesu i potrzebują wsparcia od strony graficznej. Oprócz sklepu, który odgrywa tutaj główną rolę znajdziesz wiele inspiracji wnętrzarskich, zarówno wnętrza dla dorosłych jak i dla dzieci, garść przydatnych informacji związanych z projektowaniem graficznym, a wszystko opatrzone moimi ilustracjami i fajnymi zdjęciami. Na deser w dziale FREEBIES zostawię coś do druku.

Zapraszam Cię do mojego świata. Czuj się jak u siebie 🙂

O SKLEPIE

LOONY BIN | creative studio, „HOME & KIDS DECORATIONS”

jest to magiczne miejsce z nowoczesnymi dekoracjami ściennymi – wyłącznie AUTORSKIMI – naklejkami ściennymi, plakatami, ilustracjami. Już niedługo sklep rozszerzy swoją działalność i będą w nim dostępne najrozmaitsze produkty dekoracji wnętrz dla dzieci jak i dorosłych głównie od polskich projektantów (w skandynawskim stylu).

Najwięcej radości sprawia mi projektowanie dla dzieci – to dla nich głównie projektuję. Chcę, aby ich świat był jeszcze bardziej weselszy i kolorowy. Inspiruję się Skandynawią i kolorowym światem dzieci.

Studio LOONY BIN mieści się na warszawskim Wilanowie, to tutaj powstają wszystkie projekty i produkty.

Moje produkty zdobią ściany mieszkań w Polsce i za granicą m.in. w Australii, Kanadzie, USA, Islandii, Danii, Belgiii, Niemczech, Brunei (Azja) itp.