Edukacyjne mapy w pokoju dziecka to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o dekoracje ściany. Jak jesteś w trakcie aranżacji pokoju dziecięcego lub zastanawiasz się nad zmianą obecnych dekoracji to mapy będą bardzo dobrym rozwiązaniem.

Ten motyw od kilku lat cieszą się powodzeniem w dekoracji ścian. Zauważyliśmy to już na samym początku, gdy wprowadziliśmy ten produkt do sklepu. Naklejki na ściany – jak już dowiedziałaś się z poprzednich postów – są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o dekorację ścian – przeczytaj post.

Dekorując mieszkanie warto wybrać temat, który nie znudzi nam się w najbliższym czasie i za kilka miesięcy równie chętnie będziemy na niego patrzeć, jak i nie będzie nam przeszkadzał. Najlepiej wybrać coś uniwersalnego, a mapy właśnie takie są.

Naklejka Mapa turkusowa
Naklejka Mapa kolorowa 04
Naklejka Mapa kolorowa 02

Dla kogo naklejki mapy?

Właściwie dla każdego. Ten motyw jest uniwersalny. Będzie zarówno dobrze wyglądał w pokoju dziecka jak i na głównej ścianie w salonie, a także jest świetnym elementem w biurze. Nie ważne czy wybierzesz mapę naklejkę czy plakat, który możesz oprawić w fajne ramki. Ważne, że jest takim motywem, który nigdy nie wyjdzie z mody.

naklejka na ścianę mapa
Naklejka Mapa kolorowa 01

Funkcja edukacyjna!

Kolorowe mapy nie dość, że bardzo dobrze prezentują się na ścianie, to pełnią edukacyjne funkcje. Przede wszystkim uczą nasze dzieci geografii i rozmieszczenia poszczególnych kontynentów. Możemy z dzieckiem spędzać długie godziny pokazując mu w jakim miejscu byliśmy np. na wakacjach czy innej wycieczce, albo gdzie mieszkają nasi krewni lub znajomi.

Dodatkowo możesz zakupić dla dziecka zestaw zwierzątek, które możecie razem naklejać na mapę. W ofercie mamy również znaczniki miejsc, tzw. piny, którymi oznaczamy miejsca na świecie, w których byliśmy. Proponujemy dokupić również nazwy kontynentów i oceanów, żeby zabawa z dzieckiem trwała jeszcze dłużej. Na prawdę inwestując niewielkie pieniądze w naklejki MAPY możemy mieć wiele radości i skorzystacie na tym – zarówno Ty jak i Twoje dziecko.

Naklejka Mapa różowa

Mapy w jednym kolorze, w kilku kolorach, a może mapa tablica?

W sklepiku mamy w ofercie mapy w jednym kolorze jak i w kilku. Te jednokolorowe są stonowane i pasują do każdego wnętrza. Wielokolorowe mapy pasują świetnie do pokoików dziecięcych. Oprócz tego oferujemy naklejkę Mapę tablicę, po której można pisać kredą i wycierać ją na mokro jako i na sucho. Innym rozwiązaniem jest kula ziemska? – znajdziesz ją również w naszej ofercie (możesz sobie wybrać dowolny kolor z palety).

Naklejka Mapa tablica

Naklejka Kula ziemska

Szczerze mogę polecić każdemu taką dekorację, ponieważ w moim salonie również zdobi główną ścianę. Zdradzę Ci tajemnicę, że jest naklejona już ponad trzy lata i nic się z nią nie zrobiło złego. Nadal ma się świetnie i wygląda tak jakbym ją nakleiła dosłownie wczoraj.

Naklejka Mapa szara

Taka dekoracja ścienna jest duża, ale naklejenie naklejek nie jest wcale trudne. Dostarczymy Ci mapę z folią transportową i aplikacja jej nie potrwa dłużej niż 15 minut. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak należy nakleić naklejkę na ścianę zapraszam cię do przeczytania instrukcji (taką samą otrzymasz od nas wraz z mapą).

Teraz decyzja należy do Ciebie, czy wybierzesz mapę, czy też nie.

%d bloggers like this: