kalendarz luty marzec do druku

Mamy nowy rok, co prawda jest koniec stycznia, ale to nadal początek roku. Powracam z KALENDARZEM DO WYDRUKOWANIA oczywiście zupełnie darmowym! 

Dlaczego przygotowałam kalendarz? Mianowicie zmusiła mnie troszkę sytuacja – skończył mi się kalendarz z poprzedniego roku, a nie chciałam kupować nowego, tylko się zmotywowałam i zaprojektowałam kalendarz podobny do tego, który pojawiał się na blogu w tamtym roku.

Kalendarz różni się tym, że nie pojawiają się już ilustracje, tylko zostawiłam miejsce na notatki, którego mi brakowało.

kalendarz luty marzec do druku

Przygotowałam dla Ciebie dwie strony kalendarza – na luty i marzec. Ja osobiście wolę mieć widoczne dwa miesiące, wtedy mogę zaplanować sobie spokojnie wszystkie ważne sprawy.

Jeśli spodobał Ci się projekt możesz pobrać go sobie na swój komputer i wydrukować zupełnie za darmo 🙂

Jak pobrać kalendarz?

Klikając w poniży przycisk pobierzesz plik w formacie PDF. Kalendarz jest przygotowany w wysokiej rozdzielczości w formacie A4.

Pliki są przeznaczone tylko do użytku prywatnego, niekomercyjnego.


POBIERZ KALENDARZ NA LUTY 2019  >>


kalendarz luty do druku loony bin


POBIERZ KALENDARZ NA MARZEC 2019  >>


kalendarz luty marzec do druku

Jeśli chodzi o papier, to możesz wybrać zwykłą kartkę do drukarki, ale strony kalendarza wyglądają zdecydowanie lepiej na grubszym, matowym papierze ok. 200 g/m2.

Oczywiście jeśli masz ochotę możesz wydrukować go w drukarni, kalendarz jest odpowiednio przygotowany.

Będzie mi miło gdy zostawisz komentarz lub oznaczysz mnie @kasiamatyjaszewska_com i nasz sklepik na instagramie @loonybineu

%d bloggers like this: