naklejki na ścianę loony bin

Na pewno zauważyłaś trwający już dobrych kilka lat trend wnętrzarski jakim jest dekorowanie ścian naklejkami. Ludziom, którzy nie interesują się dekorowaniem wnętrz, naklejki kojarzą się tylko z kolorowymi małymi elementami na arkuszach przedstawiającymi np. zwierzątka, samochody czy postaci z bajek.

Naklejki na ścianę to coś więcej niż zwykła dekoracja, to ozdoba często personalizowana, taka, którą możesz szybko nakleić na ścianę, a kiedy już Ci się znudzi lub uznasz, ze chcesz mieć nową, możesz bez problemu ją odkleić, bez obawy o ścianę.

naklejka na ścianę rakieta kosmos modny element we wnętrzu

Naklejki Rakieta z Misiem

naklejka na ścianę rakieta kosmos modny element we wnętrzu

Naklejki Rakieta z gwiazdkami

Naklejki ścienne wykonywane są ze specjalnych folii, które posiadają odpowiedni klej (taki, który nie jest za słaby i naklejka dzięki temu przywiera idealnie do ściany, ani nie jest za mocny – kiedy zechcesz odkleić naklejkę, zejdzie ona bez problemu i na ścianie nie zostanie po niej ślad kleju).
W naszej ofercie posiadamy naklejki jedno i wielokolorowe. Obydwa są bardzo proste w aplikacji. Właściwie niczym nie różni się sposób ich naklejania. Jednak kolorowe wzory potrafią stworzyć magię i zupełnie inny świat we wnętrzu. Nawet gdy naklejki pokazane w sklepie tworzą zgrabna kompozycje i myślisz, że bardzo trudno będzie je nakleić, nic bardziej mylnego. Każda naklejka jest przygotowana tak, żeby nakleić ją osobno. Nawet jeśli dostaniesz arkusz z naklejkami to spokojnie odcinasz nożyczkami poszczególne elementy i naklejasz je osobno, tam gdzie Ci będą pasowały.

naklejka chmurki motylki loony bin

Naklejki Chmurki z motylkami

naklejki na ścianę krople kolorowe loony bin

Naklejki Krople

naklejki na ścianę planety kosmos loony bin

Naklejki Planety

naklejki na ścianę planety kosmos loony bin

Naklejki Tęcza i Krople

naklejka arbuzy loony bin

Naklejki Arbuzy

Co możesz udekorować naklejkami?

Naklejkami możesz udekorować właściwie wszystko to, co ma gładką powierzchnię. Ściany, okna, blaty, kabiny prysznicowe, drzwi, lustra, lodówki, meble, oraz ostatnio bardzo modne podłogi 🙂 Naklejki naklejamy tylko na gładkie i dobrze wyschnięte powierzchnie!

Gdzie nie mogę nakleić naklejek?

Nigdy nie naklejaj naklejek gdy masz świeżo pomalowane ściany lub chropowatą powierzchnię oraz tapety ponieważ zwyczajnie się od nich odklejają!

naklejka na ścianę las loony bin

Naklejka Las

naklejka na ścianę sarenka modny element we wnętrzu

Naklejka Sarenka

Dla kogo są naklejki?

Naklejki ścienne są tak na prawdę dla każdego, zaczynając od niemowlaków, a kończąc na osobach starszych. Wszystko zależy od wizji dekoracji jaką dana osoba posiada.

  • Oczywiście najchętniej swoje ściany naklejkami dekorują osoby młode – głównie mamy, które chcą wyczarować najładniejszy pokoik dla swojego dziecka.
  • Dla dzieci – to właśnie one są naszymi głównymi odbiorcami, to dla nich projektujemy piękne, magiczne naklejki. Dzieci uwielbiają pomagać, a kiedy rodzic pozwoli im wybrać jakąś dekorację na ścianę, a następnie wspólnie ją przykleić, to radość dziecka jest gwarantowana.
  • Naklejki na ścianę wybierają też osoby, które mają nowe mieszkanie, a nie bardzo wiedza co zrobić ze swoimi pustymi ścianami, więc w tym momencie naklejka jest idealnym rozwiązaniem, bo zawsze można łatwo ją odkleić i umieścić nową dekorację.
  • Naklejki będą rewelacyjne dla osób, które ciągle coś zmieniają w swoim mieszkaniu. Ja np. jestem takim typem, który lubi ciągle coś zmieniać w swoim otoczeniu, raz w miesiącu muszę coś przestawić, nieważne czy to będzie mebel, pudełko, czy zmiana dekoracji ściennej. Lubię zmiany w mieszkaniu, zresztą uważam, ze w dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy wręcz zasypywani dekoracjami do naszych mieszkań czy domów, szkoda by było mieszkać ciągle w tym samym otoczeniu.
  • Dla osób wynajmujących mieszkanie. W dzisiejszych czasach kiedy wiele młodych osób wynajmuje mieszkania, często w umowie jest zawarta informacja, że nie można wiercić dziur w ścianach. Ale jak tu mieszkać z gołymi ścianami? Przecież to jakoś tak „łyso”! No więc na ratunek przychodzą naklejki. Do wyboru masz dosłownie wszystko o czym sobie zamarzysz.

naklejka na ścianę napis modny element we wnętrzu

Naklejki Cytat Every... i Tablica góry

naklejka na ścianę tor dla samochodów modny element we wnętrzu

Naklejka na podłogę Tor dla samochodów

naklejka na ścianę oczka modny element we wnętrzu

Naklejki Śpioch – oczka zamknięte

naklejka na ścianę napis loony bin

Naklejka Dream big…

naklejka gwiazdki loony bin

Naklejki Gwiazdki

Co masz zrobić jeśli w naszym sklepie nie znalazłaś wymarzonego wzoru?

U nas w ofercie jest tworzenie naklejek na zamówienie, a więc jeśli masz jakiś pomysł, a nie znalazłaś danej naklejki w naszym sklepie wystarczy wysłać do nas wiadomość, w której opiszesz swoją wymarzoną naklejkę – możesz też podesłać jakieś inspiracje – i podasz nam wymiar w jakim chcesz ją mieć, a jeszcze tego samego dnia otrzymasz odpowiedź z wyceną. Oczywiście zawsze wykonujemy indywidualne projekty, dopasowane do potrzeb klienta, robimy to z wielką chęcią i cieszymy się, że wiele osób jest takich kreatywnych i ma pomysł na swoje wnętrze.

naklejka mapa kolorowa loony bin mapa świata

Naklejka Mapa kolorowa

naklejka mapa loony bin mapa świata

Naklejka Mapa różowa

naklejka na ścianę piorunki modny element we wnętrzu

Naklejki Piorunki

Dekorując pokój naklejkami masz wiele możliwości, możesz postawić na duży akcent i nakleić np. tylko jedna duża naklejkę jak np. mapy, albo kiedy do końca nie jesteś przekonana co zrobić ze ścianami, możesz na jednej z nich położyć piękną tapetę, a na innej dać małe naklejki kształty, lub inną delikatną dekorację naklejkową. Masz wiele możliwości, ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

naklejka na ścianę jednorożec modny element we wnętrzu

Naklejki Tęczowy zestaw

Naklejki na ścianę to bardzo modny element we wnętrzu. Projektanci wciąż podążają za trendami i wciąż wyszukują rozwiązań najlepszych dla swoich klientów.
Pamiętaj, że Twoja przestrzeń należy do Ciebie i to właśnie tylko od Ciebie zależy jak ją ozdobisz.
%d bloggers like this: