Mimo tego, że jestem grafikiem i na co dzień siedzę z nosem w komputerze projektując coś, ulepszając sklep i robiąc milion innych rzeczy to bardzo, ale to bardzo interesuję się dekoracją wnętrz. Myślę, że gdybym nie została grafikiem to na pewno byłabym architektką wnętrz 🙂 Lubię oglądać ładne przestrzenie, dodatki i katalogi. W swoim mieszkaniu ciągle coś przestawiam, dekoruję, zmieniam dodatki. Która z was tak ma?

Co powiecie na cykl ładnych wnętrz np. raz w tygodniu? Będą one zazwyczaj wyszperane z internetu, mam takich zdjęć pozapisywanych bardzo, bardzo dużo, więc dlaczego miałabym trzymać je tylko dla siebie. Może jakieś wnętrze spodoba się którejś z was tak bardzo, że zechcecie wprowadzić jakieś zmiany w swoim mieszkaniu? Zobaczymy, aktualnie skupię się na prezentowaniu jednego projektu w tygodniu.

Uwaga nie będą to tylko zdjęcia w moim ukochanym skandynawskim klimacie tylko różne, takie, które są moim zdaniem warte uwagi.
Na pierwszy ogień idzie apartament o powierzchni 97 m2 w Barcelonie. Piękne, minimalistyczne wnętrze w pastelowych kolorach. Podstawą całego projektu była ponadczasowa biel.

Projekt: Colombo and Serboli Architects z 2015 roku.

%d bloggers like this: